Informujemy, że dzisiaj zakończyliśmy prace nad witryną https://savewebsite.net związaną z naszą działalnością, czyli świadczeniem usługi Outsourcingowej.

Nowa strona internetowa ma za zadanie ułatwić Państwu jak i nam prowadzenie własnego biznesu dzięki wdrożonemu systemowi CRM służącemu do realizowania bieżących zadań w ramach wykupionego przez Państwa pakietu a także do zgłaszania nagłych awarii Państwa witryn.

Dodatkową nowością jest kontrola monitorowania naszych działań w ramach powierzonych przez Państwa prac w formie automatycznych screenshotów (obrazów graficznych) wykonywanych co 10 minut za pomocą programu Screenshot Monitor.
Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość szczegółowego przeanalizowania zrealizowanych przez nas prac w ramach Administracji i Obsługi technicznej.

Mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy dla tego typu świadczenia usługi, rozbudowaliśmy nasze pakiety o dodatkowe zakresy usługi po to aby jeszcze lepiej mogliśmy Państwu pomóc w prowadzeniu biznesu online. Wspomniane dodatkowe zakresy usługi to:

  • system CRM;
  • system monitorowania pracy;
  • audyt RODO;
  • możliwość założenia Fanpage na Facebooku.

* Poniektóre zakresy usługi są świadczone w zależności od wybranego przez Klienta pakietu.